Change dark/light theme

Ostralės bienalė

Drezdene vykstanti Ostralės bienalė – viena didžiausių Vokietijoje rengiamų šiuolaikinio meno parodų, kurioje dalyvauja apie 180 menininkų iš 34 šalių (tarp jų – ir Lietuvos).
Ars Futuri

2022-aisiais dalis bienalės eksponatų bus pristatyta šalyse partnerėse: Lietuvoje, Kroatijoje ir Vengrijoje. OSTRALE komanda jau ne vienerius metus prisideda prie šiuolaikinio meno programų įgyvendinimo Europos kultūros sostinėse, o 2022-aisiais Ostralės bienalės paroda bus surengta Kaune.

Upės – viena svarbiausių miestų, kuriose vyks parodos, jungčių ir teminė ašis. Programa apjungs meno ir upės sferas, integruos užmirštas teritorijas, ieškos prasmingo naujovių ar gamtos siūlomų galimybių panaudojimo aktyvinant miesto ir upės ryšį meniniame, ekologiniame ir kultūriniame kontekste.

Išsamesnė informacija – jau netrukus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.(2.0.1) Slapukų politika
OK × Uždaryti

PradžiaPrisidėkPirkĮgyvendi-nameKontaktai